SESJE ODDECHOWE, KAŻDY PONIEDZIAŁEK 20.00 – 22.00

 • SESJE_ODDECHOWE

Zapraszamy do Studia Dantian w każdy poniedziałek na grupowe sesje oddechowe, które poprowadzi Gregory Luc Fish – praktyk terapii oddechowych i medytacji.

Intencją spotykania się regularnie w ramach grupowych sesji oddechowych, jest budowanie lepszej relacji z samym sobą – ciałem i emocjami. Lepszy kontakt ze sobą, to lepszy kontakt z intuicją oraz łatwiejsze podejmowanie właściwych decyzji, a w efekcie bardziej pasjonujące i szczęśliwsze życie

ODDECH

Oddech jest esencją naszego życia. Zaraz po urodzeniu się bierzemy swój pierwszy oddech i… odtąd żyjemy dzięki oddechom, które bardziej nam się przydarzają niż jesteśmy ich świadomi. Od czasu do czasu przypominamy sobie, że oddychamy. Możemy oddychanie kontrolować przez jakiś czas, a potem zapominamy o nim i ciało samo oddycha, podobnie jak trawi i wykonuje miliony procesów na sekundę których nie jesteśmy świadomi.

ODDECH POŁĄCZONY

Oddech połączony, to sposób oddychania w którym nie ma przerwy pomiędzy wdechem i wydechem. Wdech jest głęboki i aktywny, a wydech delikatny i bez wysiłku. Ten sposób oddychania jest typowy dla zrelaksowanych małych dzieci i zwierząt w stanie odprężenia. Oddech połączony pozwala lepiej poczuć co dzieje się w ciele, gdzie są napięcia, gdzie rozluźnienie, gdzie jest zimno, a gdzie ciepło lub mrowienie. Umysł skupiony na połączonych oddechach odpuszcza nieco kontrolę i łatwiej skontaktować się ze swoimi emocjami, uczuciami i ciałem.

Mówiąc metaforycznie oddech łączy to, co materialne – czyli ciało z tym, co niewidzialne – czyli z siłą życia i świadomością.

PROGRAM SPOTKAŃ

 • „check-in” w kręgu czyli kilka zdań o sobie
 • nauka samoobserwacji, czyli co się dzieje w ciele, emocjach i myślach
 • ustawienie intencji do sesji, czyli gdzie potrzebujesz poprawy lub zmiany w życiu
 • sesja oddechowa
 • dzielenie się doświadczeniami
 • domknięcie

PROWADZENIE ZAJĘĆ

Zajęcia poprowadzi Gregory Luc Fish – praktyk terapii oddechowych i medytacji, artysta. Pracy z oddechem uczył się od Nemi Nath z Australii, a wcześniej od Ewy Foley i Colina Sissona. Współzałożyciel męskiej grupy wsparcia i medytacyjnej spotykającej się regularnie od 10 lat w Warszawie. Pasjonat różnych form rozwoju i ekspresji twórczej, tańca, muzyki i podróży.

Instagram: @gregorylucfish

INFORMACJE O WYDARZENIU

Inwestycja – 60 zł
Czas trwania – 2 godziny
Zapisy: tel. +48 505 982 803
Miejsce – Studio Dantian, ul. Słupecka 4/37 (Stara Ochota)
Minimalna ilość osób – 4

Zapraszamy!


No Replies to "SESJE ODDECHOWE, KAŻDY PONIEDZIAŁEK 20.00 - 22.00"


  Got something to say?

  Some html is OK