TRZY KROKI W GŁĄB SIEBIE – ETAP I – KWIECIEŃ 2021

TRZY KROKI W GŁĄB SIEBIE – JAN GLINSKI – RAMOWY PROGRAM
👉 ETAP I: RewolucJA; Pierwszy krok w głąb siebie (kwiecień)
Podejmujesz wyzwanie zbudowania nawyku codziennej praktyki prostych ćwiczeń o charakterze świadomego ruchu. Ich głównym celem jest stabilizacja pracy własnego mózgu doznaniami ruchu własnego ciała oraz stopniowe przywracanie kontaktu z samym/samą sobą.
Przez 4 kolejne tygodnie w każdą niedzielę wieczorem (04, 11, 18, 25 kwietnia) na QiFit znajdziesz kolejny moduł ćwiczeń do powtarzania codziennie przez następne 7 dni.
Każdy moduł trwa ok. 30 minut (ćwiczenia z objaśnieniem); zwykle 3-4 ćwiczenia, których wykonanie zajmie ok. 15-20 minut.
W każdy poniedziałek o 19.00 (05, 12, 19, 26 kwietnia) – zoom dla wszystkich uczestników programu, głównie odpowiedzi na pytania plus dzielenie się własnymi doświadczeniami.
Cena 120 zł.
ZAPISY do 04.04.2021 r. tutaj: https://qifit.pl/p/trzy-kroki-w-glab-siebie
👉 ETAP II: TransformacJA; Drugi krok w głąb siebie (maj)
Mając już wyrobiony nawyk codziennego treningu, zapoznasz się z bardziej zaawansowanymi praktykami angażującymi jednocześnie ciało i umysł. W większości będą to ćwiczenia o ogólnym charakterze prozdrowotnym, harmonizujące pracę narządów wewnętrznych i wzmacniające układ odpornościowy.
Jeśli jesteś praktykiem i masz wykształcony nawyk codziennego treningu – możesz zacząć od tego etapu.
Przez 4 kolejne tygodnie w każdą niedzielę wieczorem (02, 09, 16, 23 maja) na QiFit znajdziesz kolejny moduł ćwiczeń do powtarzania codziennie przez następne 7 dni.
Każdy moduł trwa ok. 45 minut (ćwiczenia z objaśnieniem); w większości ćwiczenia tradycyjnego, dynamicznego i statycznego, qigongu.
W każdy poniedziałek o 19.00 (03, 10, 17, 24 maja) – zoom dla wszystkich uczestników programu, głównie odpowiedzi na pytania plus dzielenie się własnymi doświadczeniami.
W tygodniu od 24 maja, 15 min. zoom jeden-na-jeden z chętnymi do Etapu III: definicja programu indywidualnego coachingu.
Cena 200 zł.
ZAPISY do 02.05.2021 r. tutaj: https://qifit.pl/p/trzy-kroki-w-glab-siebie
👉 ETAP III: EwolucJA; Trzeci krok w głąb siebie (czerwiec)
Dopasowanie praktyki do indywidualnych potrzeb poprzez coaching jeden na-jeden.
Zakres coachingu: ćwiczenia z zakresu qigongu, statycznego i dynamicznego oraz metody radzenia sobie z problemami w życiu zawodowym.
Minimum to cykl 4 sesji jeden-na jeden. Każda sesja według stawki 200zł/h (Minimalny czas sesji – 15 min/ maksymalny – 1,5 h). Płatność za wykorzystane sesje w rytmie tygodniowym.
Czas trwania do 30 czerwca.
ZAPISY do 29.05.2021 r. tutaj: https://qifit.pl/p/trzy-kroki-w-glab-siebie
Zapraszam !

No Replies to "TRZY KROKI W GŁĄB SIEBIE – ETAP I - KWIECIEŃ 2021"


    Got something to say?

    Some html is OK