ĆWICZENIA I MASAŻ OCZU – WARSZTAT JANA GLIŃSKIEGO 02.04.20 ONLINE!

 • ćwiczenia oczu

Zapraszamy 2 kwietnia (w czwartek) na warsztat online podczas którego poznamy praktyczne ćwiczenia wzmacniające i masujące oczy. Warsztat poprowadzi Jan Gliński.
To będzie prawdziwa ulga dla zmęczonych oczu!

Większość z nas spędza teraz wiele czasu w niedużych, zamkniętych pomieszczeniach, wpatrując się w różne ekrany. Tym bardziej jest więc ważne, aby w tym okresie szczególnie zadbać o oczy. Oczy to nie tylko „zwierciadło duszy”, ale i wskaźnik zdrowia całego organizmu, w tym wszystkich jego narządów, zwłaszcza Wątroby (w rozumieniu całościowej funkcji tego narządu, a nie tylko wątrobę postrzeganą anatomicznie).

Wiele popularnych ćwiczeń i sportów, jak podnoszenie ciężarów, body building i inne, których celem jest zwiększenie masy i siły mięśni, są w dłuższej perspektywie szkodliwe dla oczu. Zaś delikatne ćwiczenia, takie jak qigong, są dla zdrowia oczu bardzo wskazane.

W trakcie warsztatu zrobimy wspólnie szereg ćwiczeń i masaży, takich jak masaż “Pięciu kół odżywiających oczy”, na podstawie metody dr. Ma Xu Zhou, nazywanej w Chinach “Aniołem Oczu”, czy wybrane ćwiczenia metody Bates’a, czerpiącej z tradycji jogi i qigongu.

Jak wziąć udział w prelekcji ONLINE?

Inwestycja – 19 zł

 1. Formą zapisu jest przelew w wysokości 19 zł o tytule: Ćwiczenia i masaż oczu – warsztat online, na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082
 2. Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com
 3. Otrzymasz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład

Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 2 kwietnia dnia do godz. 15.00

Czas i miejsce spotkania?

 • Czas trwania –1 godzina. Spotykamy się o godzinie 18.00 ONLINE na platformie ZOOM
 • Pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM: https://zoom.us/join
 • Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

W razie potrzeby, służymy pomocą 🙂

Warsztat poprowadzi Główny Instruktor taiji i qigongu – JAN GLIŃSKI. Od ponad 20 lat doskonali swoje umiejętności pod kierunkiem Ly Chuan Zheng’a, mistrza siódmej generacji szkoły Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan z siedzibą na Tajwanie. W 2017 r. został oficjalnie potwierdzony jako nauczyciel ósmej generacji Sztuk Walki Klasycznego Yang Taiji przez światową federację.


No Replies to "ĆWICZENIA I MASAŻ OCZU – WARSZTAT JANA GLIŃSKIEGO 02.04.20 ONLINE!"


  Got something to say?

  Some html is OK