Czym jest Human Design? Prelekcja Tomasza Truszkowskiego

Czym jest Human Design?

Zapraszamy na prelekcję Tomasza Truszkowskiego do Studia Dantian 29 listopada o godz. 18.00! Wstęp wolny!

Przychodząc na to spotkanie będziecie mieli możliwość poznania stosunkowo młodej koncepcji, jaką jest Human Design. Jest to sytem przekazany w 1987 roku na Ibizie Ra Uru Hu, urodzonemu w Montrealu jako Alan Krakower, w trakcie trwającego 8 dni i nocy mistycznego doświadczenia.

Human Design czerpie z zasad chińskiego I Ching, astrologii, systemu czakr oraz kabały i stanowi ich swoistą syntezę. Potrafi wskazać aspekty naszego życia, które rozstrzygają o naszej wyjątkowości. Oświetla te rejony, które sprawiają, że jako istota ludzka jesteśmy tworem wyjątkowym. Co więcej daje wskazówki w jaki sposób żyć wykorzystując swój potencjał. Co robić, aby rozkwitać, pogłębiać swoje dary, odpowiednio wchodzić w relacje i zobowiązania.

Poznanie swojej konstrukcji rozpoczyna proces eksperymentowania, poddawania obserwacji pewnych obszarów naszego życia. Wszystko po to, aby uwolnić własny potencjał i prawdziwe źródło autorytetu, które tkwi w każdym z nas.

Jeżeli zaciekawiły Cię te informacje, przyjdź na spotkanie, a poznasz odpowiedzi na pytania:

✔️ Jaki jest ostateczny cel odkrywania siebie według Human Design?
✔️ Jak skonstruowany jest nasz „ziemski pojazd” i jak poznać jego możliwości?
✔️ Jak rozpoznać, czy dane zachowanie jest moje, czy też wynika z zewnętrznych uwarunkowań?
✔️ W jaki sposób Human Design wprowadza spokój i poczucie ulgi do naszego życia?
✔️ W jaki sposób uzyskać w życiu stan flow?
✔️ Dlaczego żyjemy w świecie upadających autorytetów?

Tomasz Truszkowski z wykształcenia magister bankowości i ubezpieczeń pracujący w zawodzie do 2015 roku. Z zamiłowania badacz procesów komunikacji, propagator rozwoju świadomości, myśliciel, od trzech lat zgłębiający na pełny etat wiedzę na temat Human Design. Swoją przygodę z rozwojem osobistym rozpoczął od kursów Silvy w latach 2005-2007. Po dekadzie gromadzenia doświadczeń i pracy nad sobą, od 2015 roku prowadzi wykłady i warsztaty z rozwoju osobistego, ze szczególnym uwzględnieniem środowisk abstynenckich. W ciągu ostatniego roku do stosowanych metod dołączył Human Design. Od 2017 roku mieszka na wsi pod Łodzią, gdzie bliskość przyrody i ukochanej partnerki wspomaga proces przemian wewnętrznych. W wolnych chwilach oddaje się tworzeniu i miksowaniu muzyki oraz permakulturze.

Spotkanie może stanowić bazę do warsztatu, który odbędzie się w Studio Dantian 24 stycznia!

Zapraszamy!


No Replies to "Czym jest Human Design? Prelekcja Tomasza Truszkowskiego"


    Got something to say?

    Some html is OK