KRĘGI KOBIET W STUDIU DANTIAN

  • Krag Kobiet

Droga Kobieto, 7 MARCA chcemy się z Tobą spotkać i utworzyć z Twoim udziałem Krąg Kobiet! A wszystko po to, aby poczuć, jak dużym wsparciem i akceptacją możemy się między sobą dzielić.

KOBIETA W KRĘGU

Kobieta – jakże zachwycająca – jest cudowna jako istota samodzielna, dopełniona w stadzie, pośród innych kobiet. Dopełniona ich połączoną energią. W powiązaniu, w więzi, w aktywności, w rozmowie, ciesząca się życiem. Dzieląca się pomiędzy innymi kobietami każdym swoim doświadczeniem. Bez oceniania, bez wstydu, bez sztucznych barier, które nie pochodzą z jej wnętrza.  Jesteśmy, zapraszamy, przyjdź.

KTO PROWADZI KRĄG?

Krąg prowadzi Marta Pawełek-Dukaczewska, doświadczona w prowadzeniu Kręgów Kobiet, w byciu mamą, żoną, przyjaciółką i kobietą mocy. Blogerka kulinarna, terapeutka wisceralna, pasjonatka zdrowego trybu życia z dużą wiedzą z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, która pomaga harmonizować zdrowie w każdym jego aspekcie. Propagatorka powrotu do natury przeżywająca nieustannie swoją górską przygodę na Jagodowej Polanie w Gorcach, która jest jednocześnie przygodą odkrywania własnego wnętrza.

Zajrzyjcie na blog i na Instagram Marty, na którym opisuje swoją podróż po zakątkach duszy i ciała: Instagram, Blog 

ZAPISY:

Dołącz do nas 7 marca 2020. Zapraszamy do Studia Dantian na ul. Słupecką 4, gdzie odbędzie się kolejny Krąg Kobiet.  Zaczynamy o godz. 18.00. Medytujemy, rozmawiamy, bawimy się i uczymy do 22.00!  Wspólna składka – 30 zł. Będzie nam bardzo miło, jeśli przyniesiesz coś ze sobą do ucztowania. Najlepiej samodzielnie wykonaną przekąskę.
Zapisz się i potwierdź nam, że z nami będziesz na mail: studiodantian@gmail.com. Będziemy wiedzieć, że chcesz do nas dołączyć.

Zapraszamy do Studia Dantian (ul. Słupecka 4)

Czekamy na Ciebie 7 marca.  Tymczasem tulimy ciepło!


No Replies to "KRĘGI KOBIET W STUDIU DANTIAN"


    Got something to say?

    Some html is OK