Metoda Feldenkraisa 〜 warsztat z Jackiem Paszkowskim 07.02.20

Zapraszamy 7 lutego do Studia Dantian na dwugodzinny warsztat z Metody Feldenkraisa, który poprowadzi Jacek Paszkowski.

Zajrzyj w głąb siebie, potraktuj siebie z większym szacunkiem i poznaj zupełnie NOWE UMIEJĘTNOŚCI RUCHOWE. Biorąc udział w warsztatach, doświadczysz w praktyce metody rozwoju psychoruchowego, której celem jest zwiększenie samoświadomości i poprawa funkcji i sprawności ciała.

Przypomnisz sobie ruchy, które jako niemowle instynktownie stosowałeś, ucząc się poruszać. Dzięki takiej praktyce Twój mózg będzie Ci wdzięczny – pozwolisz mu rozwijać się i tworzyć nowe ścieżki neuronalne.

Te warsztaty to zarówno lekcje, które uczą konkretnych umiejętności ruchowych, jak i uruchamiają proces zmian w życiu… Po warsztatach z dużym prawdopodobieństwem zaczniesz robić rzeczy, które chciałeś w życiu robić, ale z różnych względów nie zrobiłeś! Zaczniesz odkrywać siebie na nowo ?

Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z Metodą Feldenkraisa, zobacz poniższe wideo?

? https://www.youtube.com/watch?v=MWEQkQ96yCA
? https://youtu.be/tLxVp3RY1_I

Na warsztatach ćwiczymy na leżąco w wygodnym stroju (bez butów). Jeśli możesz, zabierz ze sobą matę lub koc i zarezerwuj dla siebie 2 godziny.? To będzie bardzo dobrze spędzony czas!

? Inwestycja 〜 50 zł
? Zapisy 〜 ze względu na ograniczoną ilość miejsc, konieczne zapisz się dzwoniąc do nas na numer: +48 794 506 585 lub pisząc wiadomość na maila: studiodantian@gmail.com

? Poznaj Jacka Paszkowskiego:

Jacek Paszkowski – mgr rehabilitacji ruchowej, absolwent warszawskiej AWF, ukończył trening Metody Feldenkraisa w Chicago w 2000 roku. Żeby zostać nauczycielem Metody Feldenkraisa i uzyskać certyfikat ukończył trening, który na przestrzeni 3 – 4 lat obejmuje około 800 godzin edukacyjnych. W 2003 założył Akademię Świadomego Ruchu, prowadzi lekcje indywidualne i grupowe w Warszawie oraz warsztaty na terenie całego kraju.


No Replies to "Metoda Feldenkraisa 〜 warsztat z Jackiem Paszkowskim 07.02.20"


    Got something to say?

    Some html is OK