PORANNY LIVE: CODZIENNY RYTUAŁ ZDROWIA | OD 4 MAJA | GODZ. 8.00 – 8.30 | ONLINE

  • poranny rytuał zdrowia

Poranny LIVE od godz. 8.00 – 8.30 OD 4 MAJA na fanpage’u Studia Dantian! Zapraszamy Cię na wyzwanie online i trening. Codziennie przez 5 dni w tygodniu (z wyjątkiem soboty i niedzieli – wtedy odpoczywamy) rozbudzimy Twoje ciało poranną, azjatycką gimnastyką!

Poznasz proste ćwiczenia energetyzujące i uelastyczniające całe organizm. To dobra inwestycja czasu na początek dnia fokusująca Cię na cel, którym jest ZDROWY STYL ŻYCIA.
Qigong może być dla Ciebie doskonałym narzędziem do samopoznania i dostarczenia sobie zdrowia nie tylko podczas ćwiczeń, ale także podczas codziennych czynności.
Dzięki 30-minutowej praktyce wytworzysz podstawy do dobrego nawyku, a same ćwiczenia będą miłym startem w nowy dzień.

Co zyskasz, ćwicząc regularnie:

SIŁĘ

Ucząc się nowych ruchów, wraz z każdą praktyką nabierzesz siły i szybko poczujesz w codziennym życiu, że proste czynności przychodzą Ci z dużo większą lekkością. Jest to efekt rozluźnionego ciała i zrelaksowanego umysłu.

ELASTYCZNOŚĆ

Pogłębiając swoje odczucia poprzez świadomy ruch,doświadczysz subtelnego, ale odczuwalnego przepływu energii. Zauważysz, że w krótkim czasie, przy regularnej, codziennej praktyce ustępują napięcia w ciele oraz zwiększa się elastyczność tkanek i pojawia się rozluźnienie mięśni.

KONCENTRACJĘ

Wybierzesz się w podróż do swojego wewnętrznego świata, w którym połączysz swoją uwagę z odczuciami płynącymi z ciała. Będziesz bardziej obecny w tu i teraz.

Dla kogo jest to wyzwanie?

✔️ Dla osób, które każdego dnia poprzez aktywność ruchową chcą wzmacniać swoje zdrowie, poprawiać kondycję ciała i umysłu i dbać o siebie

✔️ Dla osób poszukujących relaksu i spokoju ducha

✔️ Dla tych, którzy chcą wprowadzić w swoje życie nowy pozytywny nawyk

✔️ Dla tych, którzy chcą odkryć qigong jako fizyczną i duchową praktykę

 

W codziennym rytuale zdrowia będzie Cię wspierały Maya i Kahuna, adeptki taiji i qigongu praktykujące od wielu lat codziennie Stary Styl Yang oraz Jan Gliński – nauczyciel ósmej generacji Sztuk Walki Klasycznego Yang Taiji, głównego instruktora Fundacji Dantian.

 

Dołącz do nas na LIVE i ćwicz razem nami!


No Replies to "PORANNY LIVE: CODZIENNY RYTUAŁ ZDROWIA | OD 4 MAJA | GODZ. 8.00 – 8.30 | ONLINE"


    Got something to say?

    Some html is OK