ODWOŁANE!!! QUANTUM REPROGRAMMING 〜 CZYLI TRANSFORMACJA BLOKAD W PRZESTRZENI ENERGETYCZNEJ | WARSZTATY Z BARBARĄ RAVENSDALE 7–9.04.2020

 • Barbara_Ravensdale

Zapraszam Cię na moje autorskie  w warszawskim Studio Dantian. Warsztat: „QUANTUM REPROGRAMMING” – Czyli transformacja blokad w przestrzeni energetycznej.

Co będziemy robić na warsztacie?

 • Porozmawiamy o różnych poziomach świadomości człowieka
 • Aktywujemy inteligencję i zmysły energetyczne, żeby na własne oczy obserwować swoją przestrzeń wewnętrzną
 • Będziemy tropić blokady w przestrzeni energetycznej na poziomach: ciała, emocji i mentalu
 • Nauczymy się korygować niekorzystne zapisy w tkance energetycznej
 • Poćwiczymy sztukę energetycznego przeprogramowania niekorzystnych schematów

Co to jest przestrzeń energetyczna ?

Przestrzeń energetyczna to pole informacyjne wokół każdego człowieka, archiwum wszystkich chwil jego życia obecnego i przeszłych wcieleń. Wszystkie momenty inkarnacji zapisują się konkretną falą energetyczną widoczną jako tkanka energetyczna. Każdy przeżyty moment bólu zapisuje się w energetyce jako ciemna lub ciężka tkanka energetyczna. Po aktywowaniu zmysłów wewnętrznych, można się z tą tkanką  skontaktować, uzyskać konkretne informacje w jakim momencie życie powstała i skorygować zapis, czyli uzdrowić swój program. Z duchowego punktu widzenia jest to dokończenie doświadczenia. To, co jest zapisane jako ból, trauma i ucieczka zostanie skorygowane.

Wszystkie zapisy energetyczne w nas mogą być odczytane i skorygowane po aktywowaniu inteligencji i zmysłów energetycznych. Korekta zapisów w tkance wibracyjnej prowadzi do upragnionych zmian w życiu. Zmiana jest procesem. U jednych jednorazowa korekta doprowadzi do wyraźnej poprawy funkcjonowania, u innych będzie jednym z kroków ku poprawie. Wspominam o tym, bo technikom energrtycznym często towarzyszą mało realistyczne oczekiwania, że wydarzy się natychmiastowy cud. Czasami się to rzeczywiście dzieje. Gotowość na zmianę, stopień świadomości, doświadczenia terapeutyczne pomagają w uzyskaniu znaczącej poprawy.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

Pracujemy przez trzy niezależne dni: 7,8 i 9 kwietnia. Można skorzystać z każdego dnia niezależnie lub z całości.

 • Warsztat 7 kwietnia – dedykujemy Akademii Kochania Siebie
 • Warsztat 8 kwietnia – dedykujemy Sztuce Obfitości, w tym finansowej
 • Warsztat 9 kwietnia – to dzień, w którym popracujemy nad poczuciem wartości 

SYSTEM PRACY:

Ilość uczestników bez ograniczeń. Trzy osoby dziennie będą miały swoje własne ustawienia, proszę o zgłoszenie chęci pracy na środku przed warsztatem. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zadatku. Pozostałe osoby będą nawigowane do wspólnej pracy i wspólnych medytacji. Pole grupy działa potężnie i korekta będzie prowadzona dla WSZYSTKICH uczestników. 

CENA:

 • Cena pojedynczego dnia dla osoby z ustawieniem: 750 zł (3 miejsca na dzień)
 • Cena pojedynczego dnia dla wszystkich innych warsztatowiczów: 500 zł 

CZAS PRACY:

Pracujemy od godziny 10.00 do godziny około 15.00 / 16.00 z przerwami kawowymi. Nie ma przerwy lunchowej, bo technika w jakiej pracuję, jest dość męcząca i niewiele osób po lunchu jest w stanie pracować. Praca w przestrzeni energetycznej jest wejściem w wyżej wibrującą przestrzeń naszej świadomości, dlatego przebywanie w niej jest wymagające i dla mnie, prowadzącej i dla uczestników. Aktywowanie inteligencji energetycznej mocno przyspiesza wszelką transformację i zmianę, dlatego do pracy na środku zapraszam wyłącznie osoby gotowe do zmierzenia się ze swoim Cieniem…

 

ZAPISY I REZERWACJE:

Studio Dantian, adres e-mail: studiodantian@gmail.com

 

Zapraszam serdecznie! Twój Happy end jest w Twoich rękach!

 

Barbara Ravensdale


No Replies to "ODWOŁANE!!! QUANTUM REPROGRAMMING 〜 CZYLI TRANSFORMACJA BLOKAD W PRZESTRZENI ENERGETYCZNEJ | WARSZTATY Z BARBARĄ RAVENSDALE 7–9.04.2020"


  Got something to say?

  Some html is OK