ROLA POWIĘZI W PRACY Z CIAŁEM ORAZ TERAPIA BLIZN – PRELEKCJA 05.04.20 ONLINE!!

 • rolfing terapia blizn

Jak przynieść ulgę ciału pracując z powięzią? Zapraszamy na prelekcję, dzięki której poznasz metody pracy z tkanką powięziową: Rolfing® oraz Terapię Blizn wg metody ScarWork™. Prelekcję w Studio Dantian poprowadzi Anna Święcka-Głowacka.

〜 Bez względu na źródło pochodzenia bólu jest to doświadczenie dewastujące jakość życia cierpiącego człowieka. Przedstawione podczas prelekcji podejście reprezentuje niemedyczny i niefarmakologiczny sposób radzenia sobie z bólem, ale także ze sztywnością i napięciem wynikającymi z przebytej operacji, wypadku, traumy czy chronicznego stresu.

〜 Biorąc udział w prelekcji, dowiesz się:

czym jest Rolfing®. Poznasz tą holistyczną, manualną metodę pracy z ciałem koncentrującej się na tkance powięziowej, której celem jest uwolnienie głęboko zakorzenionych napięć oraz bólu.

czym jest terapia blizn ScarWork™ , czyli metoda pracy z bliznami pooperacyjnymi, po poparzeniach lub po chemioterapii. Dowiesz się, jak działa dotyk terapeuty w oparciu o zebrane dane naukowe oraz jakie przynosi korzyści i czego można się spodziewać.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PRELEKCJI ONLINE?

Inwestycja  – 19 zł 

 1. Formą zapisu jest przelew w wysokości 19 zł o tytule: ROLA POWIĘZI, TERAPIA BLIZN na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082
 2. Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com
 3. Uwaga! Jeśli przesyłacie potwierdzenie bezpośrednio za pomocą strony waszego banku, pamiętajcie napisać do nas, potrzebujemy wasz email, żeby móc wysłać wam zaproszenie do wirtualnego pokoju!
 4. Dostaniesz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład
 5. Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 5 kwietnia dnia do godz. 15.00

W razie potrzeby, służymy pomocą ?

CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?

Czas trwania – 2 godziny 

 1. Spotykamy się o godzinie 18.00 ONLINE na platformie ZOOM.
 2. Pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM: https://zoom.us/join
 3. Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

PRELEKCJĘ POPROWADZI:

Anna Święcka-Głowacka – terapeutka Integracji Strukturalnej, znanej też jako Rolfing®. Zajmuje się również terapią blizn wg metody ScarWork™. Z wykształcenia jest socjologiem i menadżerem, ale w trakcie własnych zmagań ze zdrowiem i poszukiwania równowagi w życiu odkryła Rolfing, który stał się jej pasją i powołaniem. Interesuje ją holistyczne podejście do zdrowia człowieka, umożliwiające życie w poczuciu równowagi między ciałem, umysłem i duchem. Pomaga ludziom w utrzymaniu ich dobrostanu poprzez poszerzenie świadomości ciała i umysłu w trakcie terapeutycznej pracy z ciałem, uwalniającej od głęboko zakorzenionych w powięzi napięć, bólu, niezdrowych wzorców postawy. Jest absolwentką szkoły European Rolfing® Association w Monachium, filii Rolf® Institute w Boulder, USA. Ukończyła warsztat wprowadzający do pracy z traumą wg psychofizjologicznej metody leczenia objawów traumy i łagodzenia chronicznego stresu – Somatic Experiencing®(SE).

Zapraszamy!


No Replies to "ROLA POWIĘZI W PRACY Z CIAŁEM ORAZ TERAPIA BLIZN – PRELEKCJA 05.04.20 ONLINE!!"


  Got something to say?

  Some html is OK