Uwolnij się od bólu i napięć – warsztat

Serdecznie zapraszamy na warsztat  Uwolnij się od napięć i bólu: kręgosłup i plecy

Qigong + fizjoterapia + AMA  18 października 2019 (piątek), 18.00 – 20.00

Prowadzą: Jan Gliński i Anna Gostkowska

Cena: 50 zł (ilość miejsc ograniczona, wcześniejsze zapisy: studiodantian@gmail.com)

Drodzy sympatycy taiji i qigongu oraz wszyscy Ci, którzy codziennie zmagają się z nadmiarem napięć fizycznych i psychicznych: rozpoczynamy nowy cykl warsztatów pod hasłem Uwolnij się od napięć i bólu, łącząc tradycyjną, prozdrowotną gimnastykę dalekowschodnią z holistyczną fizjoterapią.

Według statystyk, ponad 80% Polaków cierpi na częste bóle pleców oraz rozliczne napięcia, związane z siedzącym trybem pracy i brakiem zdrowego, codziennego ruchu. Nic więc dziwnego, że nasz pierwszy warsztat z tego cyklu skoncentrowany będzie na prostych technikach uwalniania się od tego typu napięć i bólu. Wykorzystamy też wspaniały wynalazek dr Tadeusza Mazura – fotel AMA (Aktywator Mięśni Antygrawitacyjnych), którego ostatni model jest od niedawna dostępny w naszym Studiu Dantian.

Plan warsztatów zawiera krótką część teoretyczną, dotyczącą ogólnej budowy i różnych dysfunkcji kręgosłupa.

Część praktyczna będzie zawierać wybrane ćwiczenia qigongu, prowadzone przez Jana Glińskiego, oraz holistycznej fizjoterapii, prezentowane przez naszą nową koleżankę – Annę Gostkowską. Anna jest dyplomowaną fizjoterapeutką, zorientowaną holistycznie na człowieka. W pracy z pacjentem łączy szereg technik fizjoterapeutycznych z praktycznym użyciem innowacyjnego urządzenia do aktywacji mięśni antygrawitacyjnych – fotela AMA – którego szerokie spektrum działania pomaga przywrócić prawidłową pracę kręgosłupa, uruchomić przeponę oraz skorygować sylwetkę, co ma głęboki wpływ na wszystkie nasze układy wewnętrzne i ich harmonijną współpracę.

Uelastycznijmy zatem nasz kręgosłup, likwidując jego bóle!

Studio Dantian, ul. Słupecka 4/37

 


No Replies to "Uwolnij się od bólu i napięć - warsztat"


    Got something to say?

    Some html is OK