WIECZÓR AUTORSKI BARTŁOMIEJA GAJOWCA I MAYI ROSTKOWSKIEJ

Zapraszamy na spotkanie autorskie połączone z wernisażem ilustracji.  Bajka „O Wilku i Promyku” to piękny tekst Bartłomieja Gajowca który ozdobiła cudownymi obrazami  Maya Rostkowska.

Są bajki, które pamiętamy od zawsze. Te czytane przez rodziców do snu, te, których bohaterów zabieraliśmy ze sobą w sny. Spotkanie z nową bajką prosi o miejsce w sercu na nowe postacie, wygląd ich oczu i ich przeżycia. Spójrzcie razem z nami, jak wyglądało przygotowanie opowieści O Wilku i Promyku. Włożyliśmy w nią mnóstwo serca, dużo farb i trochę tuszu na litery.

Marzy nam się, by została ona z Wami na zawsze.

 

W czasie spotkania odbędzie się prezentacja krótkich filmików pokazujących proces powstawania ilustracji, budzących się pomysłów i inspiracji. Przy lampce wina można będzie porozmawiać z autorami na temat kulisów historii Wilka i Promyka.

Jak przystało na wieczór autorski będzie podpisywanie książki.

Podczas spotkania będzie można również zakupić ilustracje, szkice oraz zdjęcia związane z powstawianiem wizerunków poszczególnych postaci i miejsc przedstawionych w książce. Dochód zostanie przeznaczony na działalność Fundacji Dantian.

Czekamy na Was o godz. 18.00


No Replies to "WIECZÓR AUTORSKI BARTŁOMIEJA GAJOWCA I MAYI ROSTKOWSKIEJ"


    Got something to say?

    Some html is OK