WYZWANIE ONLINE: CODZIENNY RYTUAŁ ZDROWIA – ĆWICZENIA Z JANEM GLIŃSKIM 6 – 10. 04.20 ONLINE!

  • qigong poranny

Zapraszamy Cię na wyzwanie online i trening. Codziennie przez 5 dni (od poniedziałku do piątku) o godz. 7.30 – 8.00 rozbudzimy Twoje ciało poranną, azjatycką gimnastyką! Dołącz do nas na LIVE z Janem Glińskim na fanpage’u Studia Dantian. (LINK DO WYDARZENIA) Zaczynamy już 6 kwietnia!

Poznasz proste ćwiczenia energetyzujące i uelastyczniające całe organizm. To dobra inwestycja czasu na początek dnia fokusująca Cię na cel, którym jest ZDROWY STYL ŻYCIA.

 

“Qigong może być dla Ciebie doskonałym narzędziem do samopoznania i dostarczenia sobie zdrowia nie tylko podczas ćwiczeń, ale także podczas codziennych czynności”. – Jan Gliński

 

Dzięki codziennej 30-minutowej praktyce wytworzysz podstawy do dobrego nawyku, a same ćwiczenia będą miłym startem w nowy dzień!

Co zyskasz, ćwicząc regularnie?

1. SIŁĘ

Ucząc się nowych ruchów, wraz z każdą praktyką nabierzesz siły i szybko poczujesz w codziennym życiu, że proste czynności przychodzą Ci z dużo większą lekkością. Jest to efekt rozluźnionego ciała i zrelaksowanego umysłu.

2. ELASTYCZNOŚĆ

Pogłębiając swoje odczucia poprzez świadomy ruch,doświadczysz subtelnego, ale odczuwalnego przepływu energii. Zauważysz, że w krótkim czasie, przy regularnej, codziennej praktyce ustępują napięcia w ciele oraz zwiększa się elastyczność tkanek i pojawia się rozluźnienie mięśni.

3. WIĘKSZĄ KONCENTRACJĘ

Wybierzesz się w podróż do swojego wewnętrznego świata, w którym połączysz swoją uwagę z odczuciami płynącymi z ciała. Zaczniesz być obecny tu i teraz.

Dla kogo jest to wyzwanie?

  • Dla osób, które każdego dnia poprzez aktywność ruchową chcą wzmacniać swoje zdrowie, poprawiać kondycję ciała i umysłu i dbać o siebie
  • Dla osób poszukujących relaksu i spokoju ducha
  • Dla tych, którzy chcą wprowadzić w swoje życie nowy pozytywny nawyk
  • Dla tych, którzy chcą odkryć qigong jako fizyczną i duchową praktykę

Dołącz TUTAJ 

Twój nauczyciel

W codziennym rytuale zdrowia będzie Cię wspierał Jan Gliński – Główny Instruktor taiji i qigongu Fundacji Dantian. Od ponad 20 lat doskonali swoje umiejętności pod kierunkiem Ly Chuan Zheng’a, mistrza siódmej generacji szkoły Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan z siedzibą na Tajwanie. W 2017 r. został oficjalnie potwierdzony jako nauczyciel ósmej generacji Sztuk Walki Klasycznego Yang Taiji przez światową federację.


No Replies to "WYZWANIE ONLINE: CODZIENNY RYTUAŁ ZDROWIA – ĆWICZENIA Z JANEM GLIŃSKIM 6 – 10. 04.20 ONLINE!"


    Got something to say?

    Some html is OK