Dietetyka

Wsparcie żywieniowe

Dieta jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia. Podobnie do aktywności fizycznej, odpowiedni sposób żywienia wpływa pozytywnie nie tylko na ciało, ale również na umysł i zachowanie zdrowia. Dieta to nie tylko sylwetka, to przede wszystkim zdrowie. Japończycy uchodzą za najbardziej długowieczny naród świata. Jaki jest ich sekret? Dbają o żywienie, aktywność fizyczną, wypoczynek - podchodzą do swojego zdrowia holistycznie, osiągając najlepsze efekty na świecie. Mieszkańcy Okinawy mają o 80% mniejszą liczbę zachorowań na serce i o 50% mniej na raka, za co jak dotychczas dowiedziono - nie wpływa żaden nietypowy gen, ale styl życia, w tym odpowiednia dbałość o żywienie. Chcąc zadbać o holistyczne podejście do zdrowia, Studio Dantian oferuje wsparcie żywieniowe o najlepszej jakości i efektach. W tym celu Studio Dantian nawiązało współpracę z Nutricus - poradnią dietetyczną z wieloletnim doświadczeniem i zespołem wykwalifikowanych dietetyków klinicznych oraz sportowych, którzy w swojej codziennej pracy zmieniają nawyki żywieniowe Polaków. Każda osoba rozważająca rozszerzenie swojej profilaktyki zdrowotnej o dietę ma możliwość skorzystania z opieki dietetycznej Nutricus z 15% rabatem. Szczegóły dotyczące współpracy możesz poznać na stronie: https://nutricus.pl/produkt/start-z-nutricus

Co możesz osiągnąć

Zadbaj dietą o ciało i duszę. Dzięki żywieniu zachowasz prawidłową sylwetkę (lub zrzucisz zbędne kilogramy), ale przede wszystkim odżywisz organizm i zadbasz o samopoczucie. Włączając dietę do aktywności fizycznej szybciej odczujesz jej efekty i poprawisz funkcjonowanie organizmu, w tym stawów, wytrzymałości mięśni, a także funkcji trawiennych przewodu pokarmowego. Dieta wesprze też Twój układ nerwowy, poziom pamięci, koncentracji i jakość snu.
Jeżeli cierpisz z powodu jakiejkolwiek choroby, tym bardziej zainteresuj się dietą i jej wpływem na Twój organizm oraz wyniki badań. Większość schorzeń XXI wieku ma związek z żywieniem, a zmiana diety pozwala wyleczyć chorobę lub wyeliminować jej codzienne objawy. Jesteś tym, co jesz - nie pozwól, by nieprawidłowa dieta zrujnowała Twoją dbałość o zdrowie i długowieczność.
  • z nadciśnieniem
  • z zaburzeniami hormonalnymi, w tym choroba Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • w okresie okołomenopauzalnym lub pomenopauzalnym
  • z zaburzeniami przewodu pokarmowego, przewlekłymi chorobami jelit
  • z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej: insulinooporność, cukrzyca typu II
  • z problemami kostno-stawowymi
  • chorobami serca, po przebytym zawale lub udarze
 

Szczegóły dotyczące zasad opieki dietetycznej

Poradnia Nutricus: https://nutricus.pl/produkt/start-z-nutricus Kontakt: biuro@nutricus.pl Tel.733 977 095 Osoby powołujące się na Studio Dantian otrzymają 15% rabatu na pierwszy miesiąc indywidualnej opieki dietetyka Nutricus.
blockimage