Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KONCERT KAMERTONOWY SYLWII NADGRODKIEWICZ

Luty 23 @ 18:00 - 20:00

60 zł

Zapraszamy na koncert kamertonowy Sylwii Nadgrodkiewicz do Studia Dantian!

Termin: 23 lutego (niedziela) godz. 18.00
Miejsce: Studio Dantian, ul. Słupecka 4, Warszawa
Inwestycja: 60 zł.

Zapisy:
e-mail: studiodantian@gmail.com
tel. 794 506 585

O KAMERTONACH I SESJI KAMERTONOWEJ:

„Każda komórka w ciele wydaje dźwięk. Ten dźwięk jest życiem samym w sobie. Komórki natomiast mogą być pobudzane i stymulowane przez dźwięk i muzykę. Każda część ciała posiada wzorzec harmoniczny ( wibrację ), może to być harmoniczny wzorzec serca, płuc, wątroby, nerki, mięśni, kości, nerwu. Te wzorce są obecnie odczytywane, mierzone i mogą być „wgrywane” do organizmu i pojedynczej struktury.”
dr. Peter Guy Manners

Fala dźwiękowa kamertonów dociera do samych komórek ciała i wchodzi w rezonans ze wszelkimi strunami w naszym ciele, a nie trudno sobie wyobrazić, co nimi jest: powięzi, mięśnie, sam łańcuch DNA, etc. Jeśli oprzeć się o fizykę kwantową, jesteśmy zagęszczoną energią, czyli falą, zatem nie trudno sobie wyobrazić jak mocne działanie ma dźwięk.

Żyjemy w smogu elektromagnetycznym, który zaburza wszelkie procesy życiowe. Tym bardziej, że urządzenia wokół nas zostały przestrojone w połowie ubiegłego wieku z naturalnej częstotliwości 432 Hz na niekorzystną dla człowieka 440Hz.

Kamertony lecznicze emitują naturalną falę w skali pitagorejskiej, która przywraca nas do stanu harmonii, a tym samym zdrowia.

WIĘCEJ O PROWADZĄCEJ:
Dr Sylwia Nadgrodkiewicz pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej. Prowadzi sesje muzykoterapeutyczne, które zawierają pracę z głosem autorską metodą poszerzoną o terapię kamertonami. Kształci się i doszkala każdego dnia aby być w pełni świadomą swojej pracy dla rozwoju świadomości.

W latach młodzieńczych wokalistka składów: od punk rocka po poezję śpiewaną i jazz. Użyczała głosu do muzyki teatralnej i filmowej.

Odtwórczyni roli królowej Marysieńki w Śpiewogrze Świętokrzyskiej skomponowanej przez Bronisława Opałko. Rola w musicalu Szpilki w reż. Katarzyny Cygan. Współreżyseria spektaklu pt. „Życie jest światłem”, na podstawie pism prof. Włodzimierza Sedlaka.

We własnej twórczości jest eksperymentująca i elastyczna. Autorka pracy doktorskiej na UMCS w Lublinie z obszaru filozofii polityki (zagadnienia krążące wokół kobiecości, męskości i seksualności) pt.: „Seyla Benhabib – feminizm i polityka“.

Szczegóły

Data:
Luty 23
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
60 zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Fundacja Dantian
Strona internetowa:
www.fundacjadantian.com

Miejsce

Studio Dantian
Ul.Słupecka 4
Warszawa, Mazowieckie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.studiodantian.com