Goście Studia Dantian

Dr Tadeusz Mazur

Specjalista rehabilitacji i neurologii

Piyush Mittal

Specjalista od Ajurwedy

Bartłomiej Gajowiec

Fizjoterapeuta
"Z Dantianem pracujemy od czasu do czasu, ale kiedy pracujemy, że Strony Studia napotykam niezwykle fachowe podejście do najdrobniejszych szczegółów współpracy. niezwykli ludzie, ogromna wrażliwość w doborze tematyki i przegłęboki wgląd w każde zagadnienie. bardzo lubię tę aurę i tych ludzi. Janku, gratuluję owocu Waszej pracy".

Tomasz Chodkowski

Pisarz, bizmesmen
"Wyjątkowe miejsce, na premierę książki o szczęściu, na warsztaty, spotkania, na ćwiczenie, rozwój i rozmowę. Świetność tego miejsca pochodzi oczywiście od osób, które go współtworzą, od ich energii, zaangażowania, prawdziwości i otwartości. Za każdym razem, gdy jestem razem z nimi czuję się w wyjątkowy sposób obdarowany. Gdybym miał zagrać w skojarzenia, do Studia Dantian dołączyłbym takie określenia jak: otwartość, różnorodność, rozwój osobisty, szerokie horyzonty, ruch, zdrowie, aktywność, szczerość i byłby to tylko początek gry - po resztę słów i wrażeń zajrzyjcie już proszę sami".

Marek Taran

Religioznawca
"Studio Dantian to miejsce przyjazne i nastawione na wsparcie dla drugiego człowieka. Zapraszając ciekawych prelegentów stara się wpłynąć na poszerzenie horyzontów człowieka by odnalazł siebie i stworzył dobre, świadome życie. Zespół, który tworzy to miejsce jest wrażliwy, ciepły ale też profesjonalny, potrafiący zadbać o szczegóły i ciepłą atmosferę Anna i Marek Taran".

Tomasz Nowik

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, masażysta
"Wspaniali ludzie, pełni pasji, wkładający 200 % w to co robią. Każdy znajdzie coś dla Siebie, a do tego niezwykła charyzma Jana Glińskiego przyciąga. I na koniec - mają sposoby na Witalność i Długowieczność".

Tomasz Styk

Dietetyk (Nutricus, Sundose)
"Bardzo polecam Studio Dantian! Świetne miejsce dla wszystkich pasjonatów zdrowego stylu życia oraz tych którzy chcą zadbać o swoje ciało oraz ducha Bardzo ładnie wykończone wnętrze tym bardziej zachęca do treningów. No i oczywiście osoba Janka Glińskiego! Znam dużo ludzi, ale Janek to moje Top 10 tych najbardziej pozytywnych i zakręconych. Polecam i pozdrawiam całą załogę Studia".

Jacek Paszkowski

Fizjoterapeuta, terapeuta metody Feldenkraisa
"Bardzo ciekawe zajęcia, wspaniały zespół ludzi z pasją, bardzo polecam".

Emilia Kulpa - Nowak

Trenerka i dziennikarka, absolwentka studiów NVC

prof. Zbigniew Mikołejko

Filozof religii, historyk religii, eseista, poeta, pedagog, profesor doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie filozofii
"Studio "Dantian" to miejsce (i środowisko) - mam nieodparte wrażenie - otwarte i przyjazne. Nie grzeszy one wąskim pragmatyzmem ani też, tym bardziej, żadnym sekciarskim podejściem do kwestii duchowego rozwoju. Przeciwnie, widzi się tutaj, już "na pierwszy rzut oka", nie zadufany w sobie mistycyzm, nie ślepe, dogmatyczne przywiązanie do jakiejś jednej drogi, lecz rozumny, twórczy trud poszukiwań na różnych ścieżkach - z uwzględnieniem, co ważne, wielu (sam jestem tego przykładem) rozmaitych kontekstów intelektualnych, kulturowych, psychologicznych, społecznych".

Soke Masanori Ogawa

Mistrz miecza japońskiego
"Wiele można się nauczyć pod profesjonalnym okiem. Bardzo polecam!"

Marta Pawełek-Dukaczewska

Terapeutka wisceralna
"Współpraca ze Studiem Dantian to nieustanne rozszerzanie pola widzenia. Miejsce inspirujące w wielu kontekstach, na wielu poziomach. Łączy nowoczesne idee z niezawodną tradycją, gdzie rozwój duchowy nie jest nigdy oddzielony od rozwoju cielesnego, intelektualnego czy emocjonalnego. Każdy znajdzie swoje złote proporcje. W przyjaznej atmosferze jedni uczą się od drugich, nawiązują współpracę, rozwijają, współdzielą podobne postrzeganie zjawisk, szanując wzajemne różnice i otwierając się jednocześnie na to, co dotąd nieznane. Wciąż odkrywam tu coś na nowo. Przyciąga mnie autentyzm, magia tego miejsca i ludzie, którzy pełną otwartością, ogromnym zaangażowaniem i poczuciem pełnionej misji, każdego dnia współtworzą je dla siebie innych".

dr n.med. Marzanna Radziszewska-Konopka

dr n.med. laryngolog i audiolog

Alicja Kuczyńska-Krata

Mediatorm, trener/ superwizor mediacji, terapeuta relacji, trener uważnej i empatycznej komunikacji

Anna Świtakowska

Dietetyk (Nutricus)
"Studio Dantian to idealne miejsce dbające o nasze ciało i duszę. Rzadko spotykane na mapie Polski formy aktywności, zaangażowany zespół specjalistów i nastawienie na ciągły rozwój placówki sprawia, że z czystą przyjemnością dołożyłam swoją cegiełkę w aspekcie diety. Dantian to prawdziwa perełka dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie w sposób holistyczny, skupiając się na samorozwoju zarówno w aspekcie fizycznym, jak i umysłowym. Szczerze polecam!"

Agnieszka Nowacka-Podgórska

Japonistka, pedagog specjalna i terapeutka

Prof. Piotr Błajet

Specjalista w zakresie fizjologii, pedagogiki zdrowia, pedagogiki sportu, edukacji całożyciowej

Małgorzata Bochińska

Instruktorka metody biegania ChiRunning, metody oddechowej Butejki i tlenowej Przewagi Patryka Mc Keown.

Tomasz Truszkowski

Magister bankowości, pasjonat metody Human Design

Krzysztof Stec

Jogin, naukowiec, autor książek i publikacji na temat jogi

dr Sylwia Nadgrodkiewicz

Prowadzi sesje muzykoterapeutyczne, które zawierają pracę z głosem autorską metodą poszerzoną o terapię kamertonami

Krzysztof "KO" Operacz

Praktyk taiji i qigongu
"W Warszawie mało jest jeszcze miejsc nastawionych na propagowanie wewnętrznych metod zachowania zdrowia i pogody ducha. Dlatego, kiedy powstało Studio Dantian czułem, że będą chcieli tą pustkę zapełnić. Od samego początku funkcjonowania załoga stara się wynajdywać perełki sztuk wewnętrznych i prezentować je zainteresowanym. Podziwiam ich za to nawet jeśli ich propozycje nie mieszczą się w moim zakresie zainteresowań. Ochocka siedziba Fundacji jest projektem ludzi kompetentnych, zapalonych i wkładających w swoją pracę mnóstwa serca. Trzeba mieć tylko ochotę jechać na Ochotę i ćwiczyć".